Пример отчета автоэксперта

Пример отчета автоэксперта

Автоэксперт компании "Авто Профи" проводит детальную проверку авто и предоставляет акт осмотра+фото+экспертное заключение (рекомендации к покупке)

Таким образом, заказав услугу проверка авто перед покупкой от компании Авто Профи, Вы получаете развернутый отчет на 4 страницах + фото отчет.

Перевірка і діагностика авто при купівлі

Пример акта осмотра

Видео отчеты

diagnostika na vyezde mercedes benz ml
Проиграть видео

Диагностика на выезде Mercedes-Benz ML

porsche cayenne
Проиграть видео

Осмотр Porsche Cayenne

Огляд Nissan GT R
Проиграть видео

Осмотр Nissan GT-R

obzor nissan note
Проиграть видео

Осмотр Nissan Note

hyundai santafe
Проиграть видео

Осмотр Hyundai SantaFE

Больше историй проверок авто и реальные отзывы заказчиков на официальных страницах в соцсетях

ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

Yevhen DmytrenkoYevhen Dmytrenko
07:57 26 Jul 23
Звернутися до Avto Profi це одна з моїх найкращій інвестиції. Я думав що я достатньо знаю про машини але виявилося що я не знаю нічого. Дякую пану Ігорю за допомогу! Не хочете стати жертвами перекупів звертайтеся до Avto Profi :)Ще раз дякую та бажаю успіху вашій компанії! ?
Nastya VishnyaNastya Vishnya
12:36 13 Jul 23
Дуже задоволена послугами автопідбору. Детальні звіти, допомога в оформленні. Рекомендую!
O Den1O Den1
09:53 25 May 23
В травні 2023 року звернулись за послугою підбору авто.Це наш третій досвід з роботою цієї компанії .Все як завжди на вищому рівні! Фахівці завжди на звʼязку ,терпляче відносяться до не завжди зрозумілих мені запитань, а головне з великого ринку авто завжди знайдуть те, що тобі потрібно!
Denis KotDenis Kot
09:27 23 Feb 22
Звертаюся до оглядів авто вже не перший рік. Дуже якісні звіти та детальні фото. Ціна одна із найнижчих. Враховуючи кількість мотлоху на ринку, взагалі не уявляю купівлю авто без перевірки нормальної.
РоманРоман
10:09 12 Feb 22
Велике спасибі Ігореві за повний супровід угоди. Для першого авто дуже важливо було знайти гарний та надійний варіант. Як виявилося, не так просто знайти такий. На фото і за описом не битий не фарбований, але після перевірки все виявлялося інакше. Однозначно рекомендую скористатися послугами профі у таких питаннях, інакше дуже легко бути обдуреним. Ще раз дякую Ігорю за підбори, перевірки, та й особливо весь день, який був присвячений на покупку мого першого авто в іншому місті!
Edvard KravchukEdvard Kravchuk
08:00 30 Sep 21
Звертаюсь до них вже другий раз, і впевнений, що і наступні покупки авто будуть через цю компанію. Люди працюють на результат, і це видно коли починаєш з ними процес підбору. Як висновок, я отримав ще один чудовий автомобіль, хоч і пошук затягнувся через "особливості" нашого ринку . Дуже дякую всій команді за роботу ??
Andriy BublykAndriy Bublyk
16:23 08 Oct 20
Дуже вдячний за професійний підхід до роботи! Залишились тільки позитивні враження від співпраці.
Проживаю в м. Хмельницький. Зацікавив автомобіль в Дніпрі. Гугл знайшов Авто Профі та ще декілька компаній. Вибрав саме цю. Ніколи раніше не користувався послугами подібних організацій. Вирішив ризикнути. Не пошкодував жодної гривні, витраченої на послуги. Дякую за професійний огляд авто. Це зекономило мені витрати на дорогу, 2 робочих дні, і що найголовніше, авто виявилось відновлене після дтп, про що продавець промовчав, та й технічна частина авто в жахливому стані. Планую користуватись послугами цієї компанії до моменту покупки авто.
js_loader

С каждым днем число клиентов, довольных работой автоэксперта, растет. Команда «Авто Профи» старается повышать коэффициент доверия и эффективности работы. Именно поэтому, Мы рассказываем и показываем результаты наших проверок авто, не зависимо хороший автомобиль или нет. Наш эксперт, путем детальной проверки и диагностики авто, выявляет даже скрытые дефекты транспортного средства и готов показать их Вам. Не позволяйте себе попадать в ловушку недобросовестных продавцов — обращайтесь к профессионалу «Авто Профи» !

Как не попасть в ловушку недобросовестного продавца авто?! — читать далее

Подбор авто

Закажи автоэксперта сегодня

+38 (098) 006-60-22

img car move
Задайте питання експерту