Автопідбір і допомога в покупці авто, Україна

Автопідбір і допомога в покупці авто, Україна

Особливості послуги «підбір авто під ключ»

На сьогоднішній день вибір вживаного автомобіля за допомогою фахівця є не просто найнадійнішим рішенням, але грамотним з точки зору економії особистого часу.

Допомога в покупці авто – ціна залежить від бюджету автомобіля, який необхідно знайти. Для того, щоб дізнатися вартість автопідбору для Вас, перейдіть в розділ «ціни» або зверніться до представника нашої компанії, зателефонувавши по одному з номерів в розділі «контакти».

підбір авто під ключ

Підбір авто під ключ Україна

Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг, Київ, Житомир, Черкаси, Суми, Полтава, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів, Чернігів.
Професійна допомога в покупці авто. Скористайтеся зручною послугою авто “під ключ” і економте свій час.
Ми шукаємо – Ви відпочиваєте.

Підбір авто за параметрами – одна з пропонованих послуг нашої компанії, що має на увазі професійну допомогу при виборі автомобіля. Підбір автомобіля може здійснюватися за типом кузова, бажаної вартості, марки і технічного стану транспортного засобу.

Щоб убезпечити Ваш вибір, ми пропонуємо допомогу в покупці авто з пробігом. Дана послуга має на увазі комплекс послуг з пошуку і перевірці автомобілів фахівцями нашої компанії. Таким чином, Ви будете впевнені в покупці, отримаєте всі дані про машину аж до найменших тонкощів.

підбір авто під ключ

Підбір автомобіля за допомогою фахівця компанії «Авто Профі»

Купуючи автомобіль за допомогою фахівця, Ви уникаєте багатьох ризиків, пов’язаних з шахрайством. Також, підбір автомобіля під замовлення передбачає надання допомоги при оформленні документації. Головна особливість цієї послуги полягає в тому, що покупці отримують повні дані про діагностику авто перед тим, як зробити покупку. Також, ми перевіряємо автомобіль на наявність обтяжень і штрафів.

Спочатку ж, ми шукаємо підходящу модель, виходячи з особистісних побажань клієнта. Послуга дуже зручна для тих людей, хто цінує свій час і воліє і вважає за краще довіряти професіоналам.

Три кроки до покупки автомобіля Вашої мрії

Заявка на підбір автомобіля

Марка і вік автомобіля, орієнтована сума на придбання та інші подробиці

Підбір варіантів і огляд

Підбір більш підходящих варіантів авто. Перевірка автомобіля експертом і юридична перевірка.

Оформлення документів і покупка

Допомога у оформленні документів і постановка на облік. Супровід угоди купівлі-продажу.

Наші замовники, які вже зробили свої «три кроки» і стали власниками автомобілів

Підбір авто під ключ (Україна) має на увазі складання індивідуального договору, де будуть прописані всі обов'язки, а також права нашої компанії і клієнта, який звернувся за даним видом послуги;

Далі здійснюється пошук підходящої марки за заданими характеристиками;

Потім проводиться повний огляд відібраних моделей, клієнту передаються дані діагностики на оцінку;

Клієнтом підбирається оптимальний варіант, а потім здійснюється перехід до частини купівлі-продажу, а також тест-драйв авто.

Підбір авто (Дніпро) відбувається максимально швидко, а потім вже проводиться презентаційний огляд. При цьому, пошуки не обмежені тільки нашим містом або областю - працюємо по всій Україні! Автомобільні експерти нашої компанії створили пошукову мережу у всіх великих містах країни, тому ми не обмежені територіальними масштабами.

Вибираючи цю послугу нашої компанії, Ви будете наперед знати, що робите вибір в сторону надійного авто, а ми, в свою чергу, постараємося знайти його за максимально вигідною вартістю, що також важливо для клієнта!

Зверніть увагу! У більшості випадків послуга «автопідбір» (Дніпро) окупається за рахунок грамотного торгу з продавцем машини.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Yevhen DmytrenkoYevhen Dmytrenko
07:57 26 Jul 23
Звернутися до Avto Profi це одна з моїх найкращій інвестиції. Я думав що я достатньо знаю про машини але виявилося що я не знаю нічого. Дякую пану Ігорю за допомогу! Не хочете стати жертвами перекупів звертайтеся до Avto Profi :)Ще раз дякую та бажаю успіху вашій компанії! ?
Nastya VishnyaNastya Vishnya
12:36 13 Jul 23
Дуже задоволена послугами автопідбору. Детальні звіти, допомога в оформленні. Рекомендую!
O Den1O Den1
09:53 25 May 23
В травні 2023 року звернулись за послугою підбору авто.Це наш третій досвід з роботою цієї компанії .Все як завжди на вищому рівні! Фахівці завжди на звʼязку ,терпляче відносяться до не завжди зрозумілих мені запитань, а головне з великого ринку авто завжди знайдуть те, що тобі потрібно!
Denis KotDenis Kot
09:27 23 Feb 22
Звертаюся до оглядів авто вже не перший рік. Дуже якісні звіти та детальні фото. Ціна одна із найнижчих. Враховуючи кількість мотлоху на ринку, взагалі не уявляю купівлю авто без перевірки нормальної.
РоманРоман
10:09 12 Feb 22
Велике спасибі Ігореві за повний супровід угоди. Для першого авто дуже важливо було знайти гарний та надійний варіант. Як виявилося, не так просто знайти такий. На фото і за описом не битий не фарбований, але після перевірки все виявлялося інакше. Однозначно рекомендую скористатися послугами профі у таких питаннях, інакше дуже легко бути обдуреним. Ще раз дякую Ігорю за підбори, перевірки, та й особливо весь день, який був присвячений на покупку мого першого авто в іншому місті!
Edvard KravchukEdvard Kravchuk
08:00 30 Sep 21
Звертаюсь до них вже другий раз, і впевнений, що і наступні покупки авто будуть через цю компанію. Люди працюють на результат, і це видно коли починаєш з ними процес підбору. Як висновок, я отримав ще один чудовий автомобіль, хоч і пошук затягнувся через "особливості" нашого ринку . Дуже дякую всій команді за роботу ??
Andriy BublykAndriy Bublyk
16:23 08 Oct 20
Дуже вдячний за професійний підхід до роботи! Залишились тільки позитивні враження від співпраці.
Проживаю в м. Хмельницький. Зацікавив автомобіль в Дніпрі. Гугл знайшов Авто Профі та ще декілька компаній. Вибрав саме цю. Ніколи раніше не користувався послугами подібних організацій. Вирішив ризикнути. Не пошкодував жодної гривні, витраченої на послуги. Дякую за професійний огляд авто. Це зекономило мені витрати на дорогу, 2 робочих дні, і що найголовніше, авто виявилось відновлене після дтп, про що продавець промовчав, та й технічна частина авто в жахливому стані. Планую користуватись послугами цієї компанії до моменту покупки авто.
js_loader
Підбір авто

Замов автоексперта сьогодні

+38 (098) 006-60-22

img car move
Задайте питання експерту