Автострахування від офіційних компаній

Автострахування від офіційних компаній

Сервіс підбору кращих страхових пропозицій в сфері автострахування

Наша компанія є ревізором на ринку страхових послуг. Розуміючи, наскільки важливо для автовласника не бути обдуреним, ми допомагаємо клієнтам оформити страхові поліси, що надаються виключно офіційними, чесними і платоспроможними страховими компаніями. У нас Ви можете оформити автострахування з доставкою від провідних українських та зарубіжних компаній.

На сьогоднішній день, лідируючі позиції в сфері страхування займають учасники «Vienna Insurance Group» – австрійської групи страхових компаній, що має 100% гарантію страхових виплат. Особливий акцент серед них хотілося б зробити на компаніях: Уніка, Вусо, Арсенал, Оранта.

Це перші в нашому списку страхові компанії, що заслужили довіру українців з усіх регіонів країни. Якщо говорити про дані статистики, то близько 85% автомобілістів задоволені їхніми послугами і згодні рекомендувати ці компанії своїм родичам і близьким.

Особливості автострахування за допомогою «Авто Профі»

Асортимент страхових продуктів дозволяє підібраті максимально вигідні для наших клієнтів рішення, будь то обов’язковий або добровільній поліс. Щоб отріматі більш детальну інформацію, Ви завжди можете звернутися за кваліфікованою допомогою до наших фахівців зі страхування. Зверніть увагу! Автострахування – ціни можна дізнатіся в режімі онлайн, скоріставшісь спеціальнім калькулятором.

Розуміючи, наскільки сучасні люди зайняті, ми здійснюємо автострахування з доставкою додому або за вказаною в заявці адресою. Сервіс дозволяє економити головний наш ресурс – час. При цьому, вибираючи наші послуги, Ви будете впевнені у власній правильності рішення. Ми не боїмося відповідальності, про що говорять позитивні відгуки клієнтів компанії. З нами дійсно комфортно співпрацювати!

КАСКО покриття від 3 000 грн
Поліс ОСАГО від 550 грн
Зелена карта для виїзду за кордон від 600 грн

Для отримання докладної консультації або для оформлення поліса страхування
від Авто Профі - телефонуйте:

*Остаточну вартість страхового поліса уточнюйте у менеджера по телефону.
Задайте питання експерту