Перевірка і діагностика авто при купівлі - Автопідбір з компанією Авто Профі, Україна

Перевірка і діагностика авто при купівлі

Компанія Авто Профі є ревізором в автомобільній сфері та послуг, пов'язаних з нею. Наше завдання відбирати найбільш вигідні і чесні пропозиції на ринку продажу авто з пробігом.

Часто покупцям необхідна професійна допомога при купівлі авто, щоб уберегти себе від покупки транспортного засобу з невидимими на перший погляд дефектами. Фахівці нашої компанії є професійними ревізорами в цій області. Даний вид послуги має на увазі важливу мету - підбір справного автомобіля за максимально вигідною для клієнта вартістю.

Сучасний автомобільний ринок машин з пробігом в Україні досить варіативний, але, повірте, далеко не кожен запропонований варіант співвідношення ціни і якості. Щоб розуміти, наскільки якісну і безпечну машину купує клієнт, необхідна повна діагностика автомобіля перед покупкою. Тільки вона дає загальну оцінку про справність транспортного засобу та дозволяє помітити, невидимі очам, вади, якщо такі є.

 
 

 

 

Допомога при виборі вживаного автомобіля

Якщо Ви самостійно підібрали автомобіль, але не можете дати йому компетентну оцінку, не пошкодуйте коштів на професійну діагностику. Звернувшись до нас за допомогою, можете розраховувати на грамотну оцінку справності транспортного засобу професіоналами нашої компанії. Також, клієнтам доступна «виїзна діагностика авто», що дуже зручно для жителів області.

 
 
  • Що мається на увазі під комплексною перевіркою авто?

Під час комплексної діагностики фахівці нашої компанії оцінюють транспортний засіб, а саме проводиться перевірка кузова, стекол і оптики. Далі здійснюється звірка номерних агрегатів, відбувається оцінка стану автомобільного салону. Послуги автоексперта при діагностиці мають на увазі повний письмовий звіт про поточний стан транспортного засобу, а також фотозвіт дефектів.

  • Що мається на увазі під виїзною перевіркою авто?

Виїзна перевірка практично нічим не відрізняється від комплексної, за винятком того, що не включає огляд на СТО, а також діагностику ходової частини. Виїзна допомога в покупці б/у авто стане особливо необхідною, якщо клієнт проживає за межами великих міст України.

При цьому, наша мережа постійно розширюється. Послуга  перевірка авто перед покупкою (Дніпро) доступна для жителів всіх населених пунктів України.

 

Вартість послуг

 

Чому Вам варто вибрати фахівців нашої компанії?

Ми розуміємо, наскільки важливо для наших клієнтів не помилитися при виборі автомобіля. Фахівці нашої компанії мають достатній досвід в підборі машин, а кожна перевірка авто (Дніпропетровськ), що здійснюється нами, має на увазі компетентний і чесний підхід.
 

Міста, в яких ми працюємо: Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Обухів, Боярка, Васильків, Житомир, Бердичів, Козятин, Вінниця, Жмеринка, Немирів, Тульчин, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Коломия, Івано- Франківськ, Яремче, Калуш, Львів, Трускавець, Самбір, Стрий, Моршин, Новояворівськ, Червоноград, Луцьк, Дубно, Рівне, Здолбунів, Коростень, Чернігів, Прилуки, Миргород, Конотоп, Суми, Полтава, Кременчук, Черкаси, Одеса, Чорноморськ, Миколаїв, Коблево, Херсон, Скадовськ, Нова Каховка, Кривий Ріг, Дніпро, Павлоград, Новомосковськ, Ні Ополе, Кропивницький, Запоріжжя, Василівка, Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Маріуполь, Слов'янськ, Краматорськ, Харків, Пісочин, Ізюм, Чугуїв.

Виїзд здійснюється з найближчого обласного центру. Якщо Вам необхідно перевірити автомобіль у місті, де не працює фахівець АВТО ПРОФІ - пишіть і ми запропонуємо оптимальне рішення цієї проблеми!

Facebook
Instagram
YouTube